inspiracje oraz zapowiedź

Wiem wiem to jest najprostszy post na świecie,ale lubię takie czasem:)
Jak Wam się podoba nowy nagłówek?:)
Pomogła mi w nim Gosia z “Margo Foto” z którą spotkałam się ostatnio na zdjęciach tutaj oraz wczoraj. A dziś własnie mała zapowiedź wczorajszej z nią sesji oraz moje inspiracje, nowości, planowane zakupy itp:)
pozdrawiam serdecznie i liczę na aktywność oraz pomoc w ocenie nagłówka!:)
 W mocherowym sweterku;p
 i jak tu nie lubić jesieni?;p cudne sesje
 lekkość i naturalność…pięknie
Leighton Meester
takie sesje mi się marzą;p

 Planuję uszycie takiej torebki jak ta wyżej:) oraz poszukuję takiej jak ta niżej:) może być w innej wersji kolorystycznej, ktokolwiek widział ktokolwiek wie proszę o pomoc:)
stylówka oczywiście super:)
 P.S Zdjęcia pochodzą z internetu, znalezione gdzieś przypadkiem, jeśli ktoś zna bezpośrednie źródło proszę o info a oczywiście dodam:)

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także