holiday

Miniony weekend spędziłam nad morzem. To była krótka i spontaniczna wycieczka. Nie planowaliśmy w tym roku wakacji ze względu na plany zawodowe, ale taki 2 dniowy spontan bardzo naładował nam baterię:)

W zasadzie to wszystko dzięki Red Bull Air Race,gdyby nie to wydarzenie nie zdecydowalibyśmy  się na wyjazd. Wszystko działo się w Gdyni. Na pomysł wpadliśmy w czwartek. W całej Gdyni i Gdańsku nie było już noclegów, ba nawet poza tymi miastami. Obdzwoniłam nawet Rewę, polecono nam nocleg w Mostach-ok. 17 km od Gdyni. Piękna miejscówka! Przede wszystkim cicha od zgiełku miasta i natłoku turystów.


 

Odwiedziłam także Rewę, którą pokochałam 2 lata temu, spędzając tam wakacje. Małe urokliwe miasto, gdzie wykonaliśmy poniższe fotki i odpoczęliśmy przed kolejnymi pokazami lotniczymi w Gdyni.

sukienka-sh ok 50zł
kapelusz-New Yorker ok.20zł
kostium-no name ok 50zł

Pakując walizkę nie mogłam zapomnieć o mojej ulubionej sukience maxy, sprawdza się wspaniale na takich wyjazdach!Oprócz tego zapakowałam zestaw z krótkimi spodenkamikombinezon w kwiatki oraz czerwoną kieckę 🙂 Wesoło i kolorowo:) 

 Na koniec wstąpiliśmy jeszcze do Gdańska, właśnie odbywa się tam Jarmark Św. Dominika. Panoramę miasta obejrzeliśmy na nowo otwartym kole widokowym:)

Poniżej osoby, które wygrały facebookowy konkurs! Gratuluję!:)
Poproszę o wiadomość prywatną z adresem do wysyłki:) 

11 komentarzy

 1. cudna sukienka 😀 zapraszam do mnie 🙂

 2. Wow! świetne zdjęcia 🙂

 3. Super zdjęcia:) Bardzo ładna sukienka!

 4. Spontaniczne wycieczki są najlepsze 🙂

 5. świetna sukienka- idealna na nadmorski wyjazd! 😉

 6. Świetna sukienka- idealna na nadmorski spontaniczny wyjazd!

 7. love your dress! you look gorgeous <3

  Letters To Juliet

 8. Super wakacyjny klimat!!!!

 9. Jestem totalnie zakochana w tej sukience! 🙂

 10. ta sukienka jest przepiękna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *