hmm chyba poczatki sa najtrudniejsze,więc może opowiem coś o sobie:)

Nazywam się Patrycja, rocznik 93 także stara dupa już ze mnie, jestem na etapie poszukiwania swojego celu w życiu i słabo mi to idzie:) tak sobie myślę że za dużo jest ludzi, którzy mówią Ci co masz robić a za mało tych, którzy powiedzą JAK TO ZROBIĆ lub zwyczajnie wysłuchają twojego stosunku do tego jak chcesz  żyć…

Ach tak, wiem niekórzy powiedzą że dopiero rozkwitam i zaczynam życie więc powinnam się tym cieszyć, właśnie skończyłam szkołę ( uff nareszcie!) i teraz zacznę wyciskać to co najlepsze w żywocie ludzkim:p ale ja chcę żyć mądrze, bo juz za dużo się nasłuchałam o popełnionych błędach wszystkich moich „doradców” .
Oczywiście chcę troche poszaleć, ale chciałabym  wiedzieć już czego chcę w życiu….i powoli dążyć do jakiegoś celu.
No ale tyle użalania się miałam pisać o sobie….:p a więc…-podobnooo jestem wredną, wyrachowaną, perfidną,rezolutną , zbyt szczerą materialistką. No to już mnie znacie:p
Zapewne opowiem Wam coś jeszcze o sobie jesli będę tylko mieć okazję komu bo jak narazie to nie wiem czy kto kolwiek będzie mnie czytał:) 
Zapraszam serdecznie!:)
Z wizyty w Łazienkach Warszawskich:D

bluzka-telly weily
spódnica-szafa mamy
sandałki-bazarek
okulary,torebka-oriflame
naszyjnik,spinka-prezent

Patrycja Story

Patrycja Story

Nazywam się Patrycja. Przez 4 lata prowadziłam bloga głównie o modzie, moim stylu i tematach związanych z fashion. Niedawno zdałam sobie sprawę, że mój blog to już nie tylko „fashion”, ale również podróże, marzenia, opinie…całe moje życie. Ta strona to cząstka mojego świata. Blog ma już ponad 4 lata! Przez ten czas wiele zmieniło się zarówno w mojej fizyczności, poglądach jak i życiu osobistym. Jedno nigdy się nie zmieni: jestem pełną szalonych pomysłów optymistką i staram się aby uśmiech nie schodził mi z twarzy;)

Od ponad 9 lat mieszkam w okolicach Warszawy, blog pozwolił mi zaklimatyzować się w nowym miejscu i poznać mnóstwo ciekawych ludzi, co jest moją największą radością z tego projektu.

Przeczytaj także

Sprawdź mój najnowszy film!