Czy wkręciłam się w czytanie kryminałów?

Czytanie książek nigdy nie było dla mnie przyjemną rozrywką, jednak w minionym roku wiele się zmieniło. Skąd taka zmiana?

Na początku tego roku w tym wpisie: Pozycje książkowe na 2022 rok oraz podsumowanie 2021, wspominałam, o tym jak polubiłam czytanie książek. O pozycjach Remigiusza Mroza słyszałam wiele, ale nigdy nie byłam przekonana, dlaczego nikt mi wcześniej nie dał tej książki w ręce??? 

Kilka dni temu trafiłam na promocję w księgarni online wydajenamsie.pl na promocję tej pozycji i kilku innych, o których może napisze z czasem, jak w końcu skończę czytać (!), bardzo polecam z resztą zajrzeć do ich sklepu z książkami, bo mają wiele kuszących pozycji w dobrych cenach (widziałam tam książki za 7-8zł !). W  dodatku księgarnia wydaje nam się, ma baaardzo duży wybór książek z różnych kategorii.

Przechodząc do pozycji Remigiusza Mroza pt. „Zaginięcie”, której akcja opowiada o zaginięciu dziecka, gdzie podejrzanymi stają się rodzice, była dla mnie niezwykle wzruszająca i zaskakująca. Chyba nigdy nie przeczytałam książki tak szybko, nie sądziłam, że można pisać tak lekko i ciekawie przy tym. Ta opowieść  jest wciągająca, pełna zwrotów akcji, ale powiedziałabym, że i lekko edukacyjna. Po tej pozycji wiem, że dopisuję tę serię to moich pozycji książkowych na ten rok!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *