Czy można realizować marzenia za free? Czyli o prawdziwej akcji marzeń!

Kiedy 3 lata temu poznałam akcję #chcetoprzezyc sama nie wierzyłam, że to możliwe. Razem z Kasią z Marionetka Mody dostałyśmy się do niej i z podekscytowaniem brałyśmy udział w wymarzonych atrakcjach, doszłyśmy aż do 3 etapu! Co działo się później?

O akcji #chcetoprzezyc możecie poczytaj więcej tutaj. Od czasu kiedy ich poznałam, czyli tak naprawdę nie 3 a 5 lat powstało kilka wpisów. Historia zaczęła się jeszcze w biurze rachunkowym, w którym pracowałam i właściciele przynosili dokumenty z podpisem „katalog marzeń” zawsze zastanawiałam się, o co chodzi? Jaki katalog? Jakich marzeń? Kiedyś postanowiłam wygooglować nazwę, a moim oczom ukazała się kolorowa strona z marzeniami! WOW na mojej liście był wtedy lot balonem….. I chyba przyciągnęłam energię marzeń od katalogu, bo wygrałam lot w konkursie Nałęczowianki (tutaj wpis), po tym czasie można powiedzieć, że poszło z górki! 

Spełniłam wiele swoich marzeń nie tylko podniebnych, wiele z nich właśnie z katalogiem marzeń. W akcji #chcetoprzezyc wzięłam udział 3 lata temu i w tym roku ponownie! Pomyślałam, że napiszę o tym, bo wydaje mi się, że fajnie jest promować takie akcje, w których stawia się na ludzi, ich wartości a przy okazji promuje się firmę, bo prawda jest taka, że Katalog Marzeń mógłby wydać kilka tysięcy na kampanie reklamowe swojej firmy, a zrobił inaczej postawił na ludzi i dał im radość! Bo #chcetoprzezyc to akcja dla każdego, warto to zaznaczyć, że to nie jest akcja tylko dla blogerów, a dla każdego kto chce spełniać swoje marzenia i uwaga ma do tego odwagę, bo jeśli śledzicie tę akcję to na pewno wiedzieliście że nie zawsze są to akcje gdzie jest nam do śmiechu, przynajmniej na początku! Przybijam piątkę pomysłowi, pracownikom, właścicielom i trzymam kciuki za dalszy rozwój!

Oto mój film z 2 etapu akcji #chcetoprzezyc 2019 gdzie testowałam możliwości wirtualnej rzeczywistości LEVEL HARD – Virtuix Omni!


Film z 1 etapu akcji #chcetoprzezyc 2019 gdzie testowałam jazdę Lotus Super 7!

Moje poprzednie akcje i poczynania możecie obserwować w poniższych wpisach 

skok z wieży klik

na strzelnicy klik

jazda monster track klik

finał akcji i spotkanie uczestników klik

 

Wszystkie filmy z mojej akcji #chcetoprzezyc

 

_____________________________________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *