Czapka z wełny marki Piumo

Na moim blogu staram się polecać  ubrania wysokiej jakości. Nie inaczej jest z zimowymi i jesiennymi akcesoriami. Zwracam uwagę, aby produkt miał dobry skład. Jest wtedy zdecydowanie bardziej trwały, w przypadku takich zimowych rzeczy spełnia swoją funkcję ochrony dużo lepiej. Zajrzyj do mojego wpisu i sprawdź, dlaczego marka Piumo jest  w mojej szafie już od 2016 roku???

Czapka i szal z wełny marki Piumo

Jako osoba, która zwraca uwagę na skład ciuchów, nie mogło być inaczej. Postawiłam na czapkę z wełny merino. Jej krój jest nieco dłuższy, dzięki czemu można ją wywijać według swoich preferencji. Zakrywa całe uszy, a model czapki jest na tyle uniwersalny, że pasuje zarówno do sportowej jak i bardziej wyjściowej stylizacji. 

Szale są szyte również z wełny merino. Mój model ma klasyczny krój, który pasuje zarówno do zimowej kurtki jak i jesiennej stylizacji z płaszczem. Z marką Piumo jestem związana od 2016 roku, tutaj kilka wpisów z ich zestawami. Mam w sumie 2: bordowy i szary.

Jakość szali i czapek marki Piumo

Jakość tych produktów jest niezwykła. Do produkcji szali i czapek używane są tylko dwa materiały- wełna merino i kaszmir, dwa rodzaje certyfikowanej przędzy. Są to niegryzące, miękkie i szlachetne materiały. Idealnie nadają się dla osób, które spędzają aktywnie czas, ponieważ wchłaniają wilgoć, dzięki czemu skóra się nie poci. Produkty z wełny są miłe w dotyku i pełnią swoją funkcję przez lata.

Odpowiednia pielęgnacja

Aby cieszyć się na długo zimowymi dodatkami zadbaj o właściwą pielęgnację materiału. Nie wsadzaj czapki z wełny do pralki! Wypierz ją ręcznie w letniej wodzie. Zamocz w środku zmiękczającym, wyciśnij i rozłóż do wyschnięcia. Nie kładź dodatków z wełny na grzejnik. Wełna ma to do siebie, że musi wyschnąć powoli i w swoim tempie.

Do wpisu wykorzystałam zdjęcia z 2019 roku, mam do nich sentyment. Nie jest to post sponsorowany, polecam ten produkt i lubię to robić na moim blogu z produktami, którzy używam od dawna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *