Blogerzy dla BezpiecznaJa

Kiedy dostałam zapytanie o wsparcie inicjatywy BezpiecznaJa nie zastanawiam się i wiedziałam że wesprę akcję. Jestem kobietą świadomą i odważną, ale wiem że nie na wszystko mam wpływ. Najważniejsza jest dla mnie wolność i bezpieczeństwo bez tego nie umiałabym być szczęśliwą. To tak jakby zabrać mi powietrze. Czy zdajesz sobie sprawę jak wiele osób nie czuje się bezpiecznie? Jak wiele kobiet zostaje pozbawionych tego uczucia i nie potrafi żyć normalnie?

Zazwyczaj kiedy słyszymy o takich sytuacjach, myślimy że nam nie zdarzy się nic złego, ale dzieje się! KAŻDEGO DNIA! Przemoc to trudny temat, cieszmy się, że nie mieliśmy z nią do czynienia, ale kiedy widzimy – reagujmy  i edukujmy się wzajemnie. Bądźmy świadome i bezpieczne na co dzień! 

A Ty czujesz się bezpiecznie?

Akcja BezpiecznaJa pomaga i edukuje kobiety oraz nastolatki,  uczy jak radzić sobie z sytuacjami zagrożenia. Obejrzyj poniższy film i pomyśl przez chwilę czy i w jaki sposób możesz pomóc sobie i innym.

Stowarzyszenie FAIR IS zbiera właśnie fundusze na organizację szkoleń. Liczy się każda złotówka, każde wsparcie, nawet w postaci udostępnienia apelu.
Na stronie zbiórki funduszy znajdziecie dokładne informacje. Zachęcam do wsparcia inicjatywy minimalną kwotą 5, 10 czy 15 zł.
Jako Ambasadorka akcji BezpiecznaJa a także świadoma kobieta proszę Was o udostępnienie.
Jeśli jesteś blogerką zachęcam do współpracy i wsparnia takim wpisem.

 

Stowarzyszenie Fairis szuka blogerek do współpracy.
Chodzi o wspólną blogerską działalność charytatywną, wsparcie kobiecego projektu bezpłatnych szkoleń dla kobiet i nastolatek w zakresie prewencji przemocy i gwałtu, BezpiecznaJa. Projekt rozpoczyna obecnie ogólnopolską trasę bezpłatnych szkoleń w każdym mieście dla uczennic lokalnych szkół gimnazjalnych i średnich oraz osobno dla kobiet 18+. Na początek tego celu zbieramy środki poprzez akcje crowdfunding’ową [CF].”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *