BCP czyli konferencja dla „ludzi internetów” czy warto na nią pojechać?

Przyznam, że na tej konferencji byłam po raz 2 i myślałam że znowu się zawiodę, bo to wszystko co było do mnie mówione ostatnim razem w poprzedniej edycji oraz na innych tego typu eventach jakoś tak po mnie…spływało…nie czułam kompletnie atmosfery…Sądziłam że tym razem będzie inaczej, pojechałam właściwie dlatego że chciałam po raz kolejny zobaczyć Poznań, ale plany trochę się zmieniły, było inaczej niż sobie to wyobrażałam! Konferencja wciągnęła mnie bez reszty!

Dlaczego poprzednie nie były dla mnie udane? 

Na rozwiązanie wpadłam kiedy wracałam do domu we wspaniałej atmosferze razem ze @Sfera Platinum w której to zaczęłam przygodę w piątkowy wieczór, poznając wspaniałych ludzi jadących na konferencję! Ale przechodząc do sprawy. Myślę że wydarzenie zrobiło na mnie wrażenie ponieważ to ja w końcu otworzyłam się na możliwości, ludzi i szanse jakie daje taka konferencja! Poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi i spędziłam czas na edukacji, która dała mi ogromnego kopa do działania! Wysłuchałam wszystkich ważnych dla mnie prelekcji i warsztatów, podziękowałam prowadzącym za ich pracę. Po prostu otworzyłam się na ludzi. Z pewnością ostatni rok lekcji pokory wiele wniósł w takie sytuacje.

Cieszę się że powstają takie inicjatywy, że ludzie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem! Wczoraj wstawiłam taki cytat na FB „Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat. Zacznij od siebie” i to jest właśnie to co dzieje się dzięki twórcom których poznaję!

–> Jeśli czegoś brakuje Ci w życiu, nie tolerujesz pewnych zachowań czy działań, po prostu zacznij działać według swoich i zarażaj tym ludzi a dobro wróci!

 

Dziękuję organizatorom BCP za organizację oraz wszystkim których mogłam poznać w ten iście wspaniały weekend!#BCPoznan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *