AleZebra czy warto? Paintball laserowy – relacja z pobytu z grupą!

Zawsze wydawało mi się że centra rozrywkowe zarezerwowane są dla dzieci, co więcej wydawało mi się że jedyną zabawą w takich miejscach są kulki oraz nudne gry maszynowe! Jak bardzo się myliłam! 

AleZebra poznałam dzięki wydarzeniu z ekipą #chcetoprzezyc na którym byłam jako jeden z uczestników! To co w tym roku zrobiła ekipa marzeń czyli Katalog Marzeń przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Jakie oni mają pomysły! 

Naszą rozrywkę w AleZebra zaczęliśmy od paintballa laserowego. Uwierzycie, że nigdy nie byłam na paintballu??? Zawsze przerażały mnie te pozostałości po kulkach i sińce…nigdy wcześniej nie pomyślałam o zamienniku jaki jest paintball laserowy! I tu się zaczyna moje życie! Paintball to genialna zabawa dla grupy, my byliśmy spora ekipą i podzielono nas na 2 drużyny.

ale zebra centrum rozrywkowe warszawa

ale zebra centrum rozrywkowe warszawa

Obudził się we mnie duch walki a później chowanki! hah nie wiem czy jest takie słowo!

Kolejną atrakcją z jakiej możesz skorzystać w AleZebra jest wirtualna rzeczywistość i tutaj brawa dla nich ponieważ tak się składa, że w tym roku byłam na wirtualnej rzeczywistości w innym miejscu i mocno się zawiodłam…Nie jestem fanem takich zabawek, zdecydowanie wolę coś realnego, ale symulator z goglami zrobił na mnie wrażenie! Chociaż najśmieszniejsze było patrzenie na innych jak grają!

ale zebra centrum rozrywkowe warszawa
nasza ekipa #chcetoprzezyc

ale zebra centrum warszawa

Polecam do miejsce dla małych i dużych fanów rozrywki, fajne na spotkanie z przyjaciółmi czy wypad dla całej rodziny!

 

________________________________________________________________________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *