2022 rokiem intuicji, zamiast postanowień mam pragnienia!

Od lat skrupulatnie spisywałam postanowienia noworoczne, robiłam wielką listę czynności i marzeń nie do osiągnięcia…Głównie ze względu na ich ilość, zniechęcałam się po kilku dniach.

Przez ostatnie miesiące, wiele czytałam o pracy nad swoją dyscypliną oraz skutecznym realizowaniem celów. Odkryłam, dlaczego tak się działo, że moje postanowienia nie były realizowane. Brakowało mi przede wszystkim samodyscypliny, ale też nie rozpisywałam postanowień na małe kroki w czasie, czy było ich zbyt wiele naraz do zrealizowania. 

Dzisiaj już wiem, że nie potrzebuję postanowień. W ogóle samo słowo „postanowienia” brzmi dla mnie źle i  w pewien sposób nawet negatywnie. Dlatego „postanowiłam”, że na ten rok mam tylko pragnienia, które chcę i pragnę zrealizować, jak podróże, ilość przeczytanych książek, ale także praca nad swoją intuicją, duchowością, kobiecością oraz zdrowiem…

Pragnienia finansowe, zawodowe. Mam wrażenie, że jeśli nazywam to wszystko inaczej to od razu w głowie mam większe pragnienie realizacji tego. Niektóre z moich pragnień mogą zmienić się, innymi mogę nasycić się szybciej niż myślałam.

Czuję się wolna kiedy mówię o nich w ten sposób, a z drugiej strony są one dla mnie bardziej realne i prostsze.

Rok 2022 jest rokiem intuicji, dlatego od pierwszych dni zaczęłam pracę nad nią. Wiem, że jest wielkim darem, który mogę rozwinąć jeszcze bardziej. Jest mi zawsze pomocna, dobra i pragnę jej słuchać jeszcze bardziej niż w poprzednich latach.

Zaufaj sobie i wsłuchaj się w intuicję!

W tym roku w planowaniu moich pragnień pomaga mi Astrokalendarz Kasi Synal, jest pięknie zaprojektowany graficznie, opisane są w nim codzienne wskazówki, astrologiczną prognozę i wiele innych na każdy dzień i miesiąc. Czuję od niego wiele pozytywnej energii!

Kalendarz zobaczyłam u mojej koleżanki Agaty, od razu chciałam go mieć. Napisałam do autorki kalendarza, że chętnie pokażę go na moim blogu bo sama planuję jego zakup. Kiedy trafił w moje ręce, byłam zachwycona wykonaniem, z przyjemnością polecam go i Tobie! Można powiedzieć, że nawiązałyśmy z Kasią współpracę, mam nadzieję, że to nie ostatnia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *