07/06/2017 Patrycja Story 4Comment

Czy znasz takie miejsce, gdzie w jednym budynku każdy znajdzie coś dla siebie? Od ćwiczeń fizycznych, warsztaty aż po miejsce wyciszenia? TAK to możliwe! Wiedziałam o tym miejscu już od początku tego roku, nie mogłam doczekać się otwarcia bo wiedziałam, że dużo będzie się tam działo! Strefa 3 już w gotowości! Od kilku tygodni działa na „pełen etat”. Zerknij na FB i zobacz jakie ciekawe wydarzenia szykują się w najbliższych dniach, ja sama poprowadzę tam warsztaty pod koniec czerwca i w lippu! W połowie maja byłam na oficjalnym otwarciu miejsca a dziś jestem już nawet po 4 treningach na vacu bieżni i gubię ostatnie kg przed wakacjami! Chętnie wybieram się także na najbliższe jako uczestnik m.in jutro

Szyjemy bluzkę „Hiszpankę” z męskiej koszuli w WARSZAWA

Niech Moc będzie z Tobą – ćwiczenia energetyczne na co dzień

zdjęcia wykonał  Jacek Połonecki

Dlaczego warto tu zajrzeć?

Właścicielki dbają aby każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, skorzystać z urządzeń lub proponowanych wydarzeń i zrobić coś innego po pracy niż zwykle, poznać nowych ludzi, nauczyć się czegoś nowego czy stworzyć coś samemu i podzielić się wiedzą, doświadczeniem z innymi!

A na koniec film! 

Dzień otwarty w Strefie 3

Z ogromną przyjemnością prezentujemy krótkie wideo z dnia otwartego Strefy 3! Możecie obejrzeć na nim naszą aktywną Strefę Ciała 🏋 z maszynami #VacuActiv oraz usługami dietetyka klinicznego Sabina Nierząd, kreatywną Strefę Umysłu, w której rozwiniecie swoje zdolności manualne i artystyczne podczas ciekawych warsztatów, a także Strefę Duszy dedykowaną m.in. szkoleniom z rozwoju osobistego, relaksacji energetycznej czy odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi. Jak się Wam podoba? Zostawcie po sobie jakiś znak 📝Autorem wideo jest Jacek Połonecki – dziękujemy!

Opublikowany przez Strefa 3 1 czerwca 2017